هالی دیز تور

پیست اسکی گورنایا کاروسل (Горная Карусель) سوچی


پیست اسکی گورنایا کاروسل (Горная Карусель) سوچی

سیستم بالابری این پیست، مجموعه ای شامل سه  سازه ی کابلی است که با توجه به محل قرار گیری شان، هر کدام به نوبه خود مسیر تفریحی مستقلی می باشد.
چرخ و فلک کوهستانی (Mountain Carousel) مجموعه ای جهانی است با پیستی که مسیرهای آن از لحاظ دشواری درجه بندی های گوناگونی دارد. این مجموعه از سه خط بالابر با کابین های گاندولای مدرن تشکیل شده است. و مرتفع ترین نقطه ی این پیست 2200 متر بالاتر از سطح دریا است. در تابستان گردشگران زیادی به وسیله ی این کابین های مدرن تا قله ی کوه آیبکا (Aibka) بالا می روند. در هر ایستگاه از مسیر این کابین ها سکوهای دیده بانی و رستوران های دنجی وجود دارد. به دلیل نزدیکی به منطقه ی مسکونی-اقامتی در زمستان ها گردشگران زیادی به این مکان جذب می شوند. در این مجموعه تجهیزات مورد نیاز هم افراد ماهر و هم تازه کار در نظر گرفته شده است.
گازپروم (Gazprom یاLaura Gazprom ) مجموعه ای خانوادگی است. در این مجموعه گردشگران در ارتفاع 1435 متری رشته کوه پسخاکو (Psekhako) به اسکی می پردازند. گاندولایی سریع و السیر اسکی بازان را به ابتدای پیست منتقل می کند. گازپروم مکانی عالی برای اسکی تفریحی غیرحرفه ای ها به شمار می رود.
سومین مجموعه به نام رز خوتور (Rose khutor) در شیب های شمالی رشته کوه آیبکا واقع شده است. در سراسر سال این تفرجگاه بالاترین استانداردها و بالاترین خدمات امنیتی، و همچنین موقعیت های بیشماری را در جهت ورزشهای زمستانی و تابستانی کوهستانی و هم چنین سرگرمی خانواده ها فراهم آورده است.

کراسنایاپولیانا داری 4 پیست از پایین قله کراسنایاپولیانا کوتاه ترین پیست (1100 متر) و طولانی ترین (9000 متر) ختم می شود. و اختلاف ارتفاع 185 متر الی 1360 متر می رسد که برای سهولت در رفت آمد اسکی بازان 4 تله سی یژ و تله اسکی به ارتفاع (1551 متر) الی (2370 متر) تعبیه گردیده است که اختلاف ارتفاع بالابرها از 183 متر الی 979 متر که در هر ساعت 2400 متر تا 3000 متر جابه جا میکند.

 

 

 

طول مسیر و نقشه

 

امکانات محیط

 

نمایش و معرفی مسیر به صورت پاناروما

سن پترزبورگ ، خیابان مسکوفسکی , شماره ۱۹۳ واحذ ۱۹۳
شبکه اجتماعی 9116 922 (911) 7+
پاسخگو روسی و انگلیسی : 9116 922 (911) 7+